Obec Stráne pod Tatrami

Zástupca starostu obce

  • Slavomír Badžo    od 08.06.2017 do
  • Ján Badžo ml.       od 20.10.2016 do 11.05.2017
  • Ján Oračko            od 11.07.2016 do 19.10.2016
  • Ladislav Oračko   od 10.12.2014 do 11.07.2016

 

Samospráva

Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
AppStore Google Play V obraze