Navigácia

Výber jazyka

  • Slovensky
  • English
  • Magyar

Obsah

ZÁSTUPCA STAROSTU OBCE

Slavomír Badžo    od 08.06.2017 do

Ján Badžo ml.      od 20.10.2016 do 11.05.2017

Ján Oračko          od 11.07.2016 do 19.10.2016

Ladislav Oračko   od 10.12.2014 do 11.07.2016

 

A picture